HIZLI İLETİŞİM

Hızlı iletişm formuna bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

E-mail:
Tel:
İsim:
Mesajı Gönder Temizle

HAKKIMIZDA

Özlem Dizayn

1979 yılında Ahmet AVCI tarafından Beyoğlu’nda, Özlem DEKOPAJ olarak kurulan firmamız, 1980 lerin başında ahşap ve metal uygulamaları üzerine faaliyet göstermekteydi, gelişen ekonomi ve yıllar neticesinde 1990lı yılların başında metal dekupe ve kutu harf imalatına geçiş yaparak reklam sektörünün en detaylı çalışmasını üretmeye başlamıştır.

2000li yılların başından itibaren yelpazesini geliştirerek genç ve dinamik kadrosu, hızlı üretim sistemi, planlı ve zamanında teslim ilkelerini benimseyerek, hızla sektörde tanınan firmalar arasına girerek kendini kanıtlamıştır.

2006 yılı itibariyle Cnc Router makinesini sistemine alarak ışıklı ve ışıksız reklam panoları üretimine başlayan Özlem DEKOPAJ, zamanla daha hızlı üretim kapasitesine kavuşmuştur.

2011 yılı itibariyle 300 m2 de yeni üretim parkurunu kurarak, tasarım, imalat, montaj ilkesini benimseyerek bir marka oluşturmak ve yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimini nesilden nesil’e aktararak hem yüksek tecrübe hem de genç kuşağın enerjisi ile  2. Kuşak olarak ta bu işte başarılı ve güçlü olmayı hedeflemektedir.

Mimari, Dekorasyon, Butik, Tekstil, Kuyumcu, Deri, İnşaat, Gıda gibi birçok sektörde mağazalar zinciri olarak tüm üretim ekipmanları kendi bünyesinde bulundurarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Web Tasarım Tüm Hakları saklıdır.